Uzupełnij tekst przymiotnikami w nawiasach w stopniu wyższym lub najwyższym

Pobierz

Zastosuj formy stopnia wyższego lub najwyższego.. Wiedziała, że jeśli się nie pośpieszy, nie uda się jej kupić specjalnego numeru.. (bardzo) znanego komiksu, jaki kiedykolwiek powstał.Wpisz podane przymiotniki i przysłówki w stopniu równym, wyższym i najwyższym.. Tworzymy je następująco: Stopień wyższy: Przymiotniki jednosylabowe: + -er; do zakończonych na -e dodajemy samo -r; zakończone na samą spółgłoskę - podwajamy spółgłoskę i dodajemy -erUzupełnij odpowiedzi podkreślonymi przymiotnikami w stopniu wyższym lub najwyższym.. Mój Danton jest _____ - ma swoje klucze i sam sobie otwiera.Uzupełnij zdania , wstawiając przymiotniki podane w nawiasach w stopniu wyższym lub najwyższym.. w nawiasach.. Uzupełnij drugie zdania tak, aby miały takie samo znaczenie jak pierwsze zdanie.. (groß)Proszę o uzupełnienie zdania podanymi w nawiasach przymiotnikami w stopniu wyższym lub najwyższym: 1.. Dłuższe przymiotniki Przymiotniki w stopniu równym Przymiotniki w stopniu wyższym important more + przymiotnik more important (than) boring more .Dlatego na kursie języka angielskiego online Speakingo czeka Was wiele praktycznych zdań z przymiotnikami w stopniu podstawowym, wyższym i najwyższym - jak i wszystkie inne, potrzebne Ci obszary gramatyki.. 17.04.2020 (piątek) Temat: : Comparatives and superlatives of adjectives.Zadanie: uzupełnij zdania przymiotnikami w stopniu wyższym i najwyższym zosia jest wyższa od iwonki,ale od kasi która z nich jest staś jest Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Wpisz w luki przymiotniki w nawiasach w stopniu wyższym lub najwyższym..

Uzupełnij tekst przymiotnikami w nawiasach w stopniu wyższym lub najwyższym.

Angielski.. (Użyj konstrukcji, as+przymiotnik+as, wyrażenia z enough, wyrażenia z too).. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Proszę o pomoc z ty potrzeba na jutro :/ 1.. "not as" + przymiotnika w formie podstawowej + "as".. 5 p. Ania zaczęła biec jeszcze.. (szybko).. Question from @Czarodziej888 - Szkoła podstawowa - Język angielskiUzupełnij zdania, używając stopnia wyższego lub najwyższego przymiotników podanych .. (1 pkt za każdą poprawną odpowiedź = 4 pkt) 1.. Uzupełnij zdania stopniem wyższym lub najwyższym przymiotników w nawiasach.. > Canis vita beātior est quam lupī.Zadanie: uzupełnij zdania wyższym lub najwyższym stopniem przymiotników w nawiasach 1 janet is_____ good student in my school 2 i think this Rozwiązanie: 1 janet is is the best student in my school 2 i think this restaurant is more modern thanWstaw przymiotniki w stopniu wyższym lub najwyższym.. 2011-05-24 23:46:36 Ułóż zdania z przymiotnikami w stopniu wyższym i najwyższym 2012-02-19 09:46:20 Uzupełnij tekst przymiotnikami w nawiasach w stopniu wyższym lub najwyższym 2012-02-15 22:38:57Uzupełnij zdania, wstawiając przymiotniki podane w nawiasach w stopniu wyższym lub najwyższym..

4 Uzupełnij zdania przymiotnikami w nawiasach w stopniu wyższym lub najwyższym.

Zdania zapisz w zeszycie.. Użyj przymiotników w nawiasach w stopniu wyższym lub najwyższym: 1.Wstaw w luki przymiotniki podane w nawiasach w stopniu wyższym lub najwyższym.. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.. Klasa VII Język angielski.. Następnie posłuchaj nagrania i sprawdź odpowiedzi.. Wplecione są one w zdania, które dodatkowo wykorzystują 2000 najpopularniejszych angielskich słów, których znajomość pozwala .6/84 Uzupełnij tekst przymiotnikami z nawiasów w stopniu wyższym lub najwyższym.. 2 who is the youngest in your family.Uzupełnij zdania (według przykładu) przymiotnikami w stopniu wyższym lub najwyższym, od których powstały podane przysłówki.. 2 x bad dangerous difficult dishonest international poor safe 11 9 W zeszycie zapisz przymiotniki w nawiasach w stopniu wyższym lub najwyższym.. 2 The Pyramids are _____ .Stopień wyższy tworzymy przy użyciu: stopnia wyższego przymiotnika + "than".. 1) I .Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku.. Zdania uzupełnione zapisz w zeszycie- podręcznik str. 50 ćw.. 2.Uwaga!. Tworzenie przymiotników w stopniu wyższym.4.. Mój Azor jest tak 1.MĄDRY, że gdy chce wrócić do domu, staje na schodach i głośno szczeka.. He.Przymiotniki wstawiamy po czasowniku be.. Używając wyrazów w nawiasach przekształć/ dokończ zdania, aby ich znaczenie pozostało takie samo..

Uzupełnij zdania, używając przymiotników w nawiasach w stopniu równym, wyższym lub najwyższym.

Uzupełnij zdania używając przymiotników w stopniu wyższym i najwyższym: a) That's .. (crative) idea so far.. 2012-01-09 18:40:45Zadanie 1.. 7/84 W swoim zeszycie, przepisz zdania z użyciem not as … as (nie takie jak) i przymiotników w nawiasach.. Porównując dwie rzeczy lub osoby, po przymiotniku w stopniu wyższym wstawiamy than (niż).. Mój Reks jest _____ - naciska na dzwonek, abym mu otworzyła.. 2009-04-20 15:19:49 Uzupełnij zdania podanymi przymiotnikami w stopniu wyższym lub najwyższym .. Przymiotniki należy wpisać w nominatiwie singularis odpowiedniego rodzaju.. 2011-02-09 21:27:38; Ang. - Uzupełnij zdania używając przymiotników w nawiasach w stopniu wyższym.. Zdania należy uzupełnić stopniem wyższym (comparative) lub najwyższym (superlative) przymiotników.. 2014-04-15 17:18:18Uzupełnij tekst przymiotnikami w nawiasach w stopniu wyższym lub najwyższym 2012-02-15 22:38:57; uzupełnij tabelkę przymiotnikami w stopniu wyższym i najwyższym angielski?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt