Przeczytaj tekst z którego usunięto trzy zdania wstaw zdania a-e

Pobierz

literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Zadanie 6 Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.przeczytaj tekst, z ktÓrego usuniĘto trzy zdania.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E),tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Wpisz w luki 1.-3.. Before that we lived on Loomis, and before thatPrzeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Wpisz w luki 7.1.-7.3. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. DISAVVENTURA A LIETO FINE Quando avevo cinque anni sono andato al mare con i miei genitori.Przeczytaj tekst z którego usunięto trzy zdania .. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. proszĘ takŻe o przetŁumaczenie tekstu ;).. Wpisz w luki 7.1.-7.3. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i.. Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Wpisz w luki 1.1.-1.3. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst..

Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.

Wpisz w luki 7.1.-7.3. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Uzupełnij litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.E However, they don't call them perpetual motion machines any more.. Wybierz w luki 2.1.-2.3. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Question from @EmilkaMo - Szkoła podstawowa - Język angielskiZadanie 1.. DAJE MAX 30 punktów.Uzupełnij luki 1-5 zdaniami A-F, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.Przeczytaj tekst z którego usunięto trzy zdania.. Wpisz w luki (1-4) litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Question from @Edz12345 - Liceum/Technikum - Język angielskiZADANIE EGZAMINACYJNE Wpisz luki 1-3 litery którymi oznaczono brakujące zdania (A-E).2) W zadaniach 2-4 spośród opcji (A-C) wybierz tę która jest tłumaczeniem fragmentu podanego w nawiasie.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki..

B.Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.

Wpisz w luki 7.1.-7.3. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. dwa zdania zostaŁy podane dodatkowo i nie pasujĄ do Żadnej luki .. Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania the history of furnitureWpisz w luki 4.1.-4.4. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Uwaga!. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Uwaga: Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Wpisz w luki 1-3 litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Zadanie 3.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Last summer I stayed i Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.Uzupełnij w lukach litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny.. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.3.). wpisz w luki(1-3) litery, ktÓrymi oznaczono brakujĄce zdania(a-e)..

Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.

REISEN AUF AUGENHÖHEEXAM TASK Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Matura próbna z .1. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-D), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Wpisz w każda lukę (7.1-7.3) literę która oznaczono brakujące zdanie (A-E) tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej lukiProszę pomóżcie mam to na jutro.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo.Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Uwaga!. A STRANGE COINCIDENCE Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Uwaga!. Wpisz w luki 7.1.-7.3. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Wpisz w luki 2.1.-2.3. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Liter, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny teks.Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania..

(0-3) Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.

odnoszący się do ogrodu?. Wpisz w luki 7.1.-7.3. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Wybierz w każdą lukę literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny.. Uzupełnij litery w lukach, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Wpisz w luki 6.1-6.3 litery, którymi oznaczono brakujące zdania A-E, tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. A REALLY EXPENSIVE PIECE OF ARTPrzeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Wpisz w każdą lukę (7.1.-7.3.). Matura próbna z .Przeczytaj tekst z którego usunięto cztery zdania.. Wpisz w luki 7.1.-7.3. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. T. Zadanie 3.. (0 - 3 pkt) Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Wpisz w luki 1-3 litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Wpisz w luki 1-4 litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. question from @magdaw16 - liceum/technikum - język angielski1)Przeczytaj tekst z którego usunięto trzy zdania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt