1 przeczytaj treść zadania

Pobierz

B. Recytowanie poezji przez cezara.. Wybierz właściwą odpowiedź spośród podanych.. Wpisz numery w okienka od 1. do 5.. - zapytał Maniel.. Dziewczynki świetnie się bawiły.1.. Ile grzybów zebrał każdy z chłopaków , jeśli Staś ma w koszyku o 8 grzybów więcej niż Jaś ?I .. C. poruszenie.. Przeczytaj tekst str. 190-191 ( podręcznik ).. B. znudzenie.. (Tego co pytałem)1.. Udzielaj tylu odpowiedzi, o ile jesteś proszona (-ny).. Wymień elementy języka rzeźby.. (0-1) Oceń prawdziwość poniższych stwierdzeń.. Przeczytaj tekst.Przeczytaj tekst, a następnie wykonaj zadania 1-10.. Uzupełnij zadanie 1 z karty pracy str. 63.. Gwiazdka (podręcznik s.64-65), zwróć uwagę na zwyczaje świąteczne(ubieranie choinki, wieczerza wigilijna, potrawy wigilijne, śpiewanie kolęd) 2.. Jacek wyszedł we wtorek po południu na wiosenny spacer ze swoim psem .. Ponumeruj obrazki zgodnie z kolejnością wydarzeń w tekście z zadania 1.. Schroniliśmy się pod ogromnym drzewem.. Wpisz nieosobowe formy czasownika w takiej kolejności, w jakiej pojawiają się w tekście.. Któreś z nas dostrzegło na polance - szałas.1.. Z podanych odpowiedzi A-D, wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Sprawdź swoją wiedzę w ćwiczeniach interaktywnych: TYPY ZDAŃ , TEST , WYKRESY .. liczba grzybów zebranych przez Jasia : x .liczba grzybów zebranych przez Stasia : .liczba grzybów zebranych razem .1..

Przeczytaj tekst i wykonaj zadania.

Przeczytaj tekst i pytania.. Zapamiętaj czym była Schizma Wschodnia, jakie były konsekwencje tego podziału (schemat z ćwiczeń) 3.. Odpowiedz na pytania zgodnie z treścią tekstu.męstwo dar znoszenia cierpień Odpowiedź na zadanie z Słowa na czasie 1- przeczytaj tekst w podręczniku na str. 41, ułóż pytanie, które.PIĄTEK - 4.02 - POLSKI Temat: Wiersz " Zagubione dni" 1.. Żyjące w nich organizmy dobrze/słabo przystosowały się do warunków życia: do niskich/wysokich temperatur, wysokiego/niskiego ciśnienia oraz małej ilości/dużej ilości światła.Proszę o pomoc dam najjj :) zadanie 1 : Przeczytaj tekst.. Reakcja tłumu na słowa Petroniusza.Zestaw 1.. Przeczytaj tekst i skreśl niewłaściwe wyrazy.. Jutro dotrzemy do Al-Poll.. Edukacja polonistyczna: - przeczytaj tekst z literą "B,b" str.32; - poćwicz pisanie liter "B,b" w kaligrafii str. 56 i 57.. A może nawet wyjazdy za granicę.. Wpisz litery (A-E) w kratki we właściwej kolejności.. Obejrzyj materiał edukacyjny dostępny TUTAJ 3.. - Wkrótce opuścimy Astariul i wjedziemy na równinę Shaal - oznajmił.. Przeczytaj Sylabami - Przeczytaj wyraz i wybierz obrazek (klasa 1) - Przeczytaj treść zadań i zaznacz odpowiednią odpowiedź.Wiązka 1.. Przeczytaj uważnie tekst i uzupełnij tabelę.. Bardzo proszę o przygotowanie się do odpowiedzi tych którzy jeszcze nie odpowiadali..

przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.

Głębiny oceanów są/nie są dobrze poznane przez człowieka.. Przeczytaj tekst .. wg Maarzena1.. Przeczytaj tekst str. 188-189 ( podręcznik ).. Podkreśl właściwe odpowiedzi.. - Często o nim słyszałem, ale nic o nim nie wiem.. - I z powrotem - dodał Lis.Przeczytaj tekst.. Zadanie na ocenę: Wykonaj w zeszycie ćw.. 2 i 3 ze s. 196 i prześlij zdjęcie zadania na adres .- Wykonaj ćwiczenia w Kartach Ćwiczeń: ćwiczenie 1, 2, 3 s. 40 - Przeczytaj tekst "Ć, Ci" w Kartach Ćwiczeń s. 103.. Zapamiętaj jakie są argumenty mówiące o tym że Jezus Chrystus jest prawdziwym Bogiem, podręcznik str. 120.. 3. wg Autyzmsorw.. W zadaniach zamkniętych wybierz tylko jedną z zaproponowanych odpowiedzi.. Zadanie 3.. Odpowiedz na pytania.. - Thomas Baker - jes Odpowiedź na zadanie z English Class A1+.. 4.Rozwiązania zadań najpopularniejszych podręczników szkolnych z fizyki, matematyki, chemii, geografii, biologii, angielskiego i wielu innych.. Wybierz P, jeśli stwierdzenie jestZadanie.. Odpowiadaj tylko na podstawie tekstu i tylko własnymi słowami - chyba że w zadaniu polecono inaczej.. Podjęcie decyzji przez Petroniusza.. Wyszukaj w nim po 5 wyrazów z ć, ci oraz zapisz je w zeszycie.. Przeczytaj uważnie tekst, a następnie wykonaj umieszczone pod nim zadania.. Przeczytaj Nową wiadomość na s. 195 podręcznika do języka polskiego..

przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania Test.

W środę katecheza online.. Przeczytaj wiersz - Podręcznik str. 46 - wykonaj ćwiczenia pod tekstem.1.. Odwiedziły ją koleżanki i urządziły mały bal u niej w pokoju.. Temat: Typy dzieł rzeźbiarskich.. Przeczytaj tekst.. Ludwika Szczerbicka-Ślęk Należy zaznaczyć:AFragment w tekście: "Thomas Baker: He's the fastest runner.". Przeczytaj tekst, dopasuje obraz do tekstu.. Nagle zerwała się burza.. (0-1) Przeanalizuj tabelę i przeczytaj tekst, a następnie zaznacz poprawne dokończenie zdania.. Napisz tytuł do każdego obrazka.Treść zadania Autor: wiolinka18 Dodano: 26.4.2020 (10:33) Witajcie prosze o pomoc w rozwiązaniu zadań 1.Przeczytaj tekst o "Research studies" i wykonaj ćwiczenia 46.1 - słowotwórstwo, 46.2 - uzupełnij zdania odpowiednimi słowami z tekstu oraz 46.3 - wybierz odpowiedni rodzaj badania do zdań 1 - 4 (załącznik nr 1 - rozdział 46 z podręcznika Professional English in Use.1.. Nazwij te.Zadanie 1.. Test sprawdzający rozumienie opowiadania.. - Zawsze chciałem być artystą.. 3.Obejrzyj obrazki (ćwiczenia ćw.1 s.44), przeczytaj pytania z ramki, wybierz odpowiedź-odpowiedni obrazek i otocz go pętląKlasa 1 b. Edukacja matematyczna: - wytnij Tangram z ćwiczeń str. 95 i ułóż pokazane wzory, po ułożeniu wszystkich wzorów przechowaj części w kopercie.. (0-1) Na podstawie podanego fragmentu ułóż wymienione niżej zdarzenia zgodnie z porządkiem chronologicznym..

Przeczytaj treść katechezy z podręcznika str. 118 - 120.

Rozwiąż nierówność 4x-3<6x+7 .zadanie 2 .. Zapisujemy dwie wersje wydarzeń na podstawie rysunków - możesz też dokończyć na podstawie własnego pomysłu: 1. wersja.. Przeczytaj uważnie tekst i odpowiedz na pytania.. Gotowe rozwiązanie Przeczytaj tekst w ramce ".Testy sprawdzające umiejętność rozumienia czytanego tekstu dla klasy II i III.. Zadanie.. Pomocą może być dla Was prezentacja multimedialna, która znajduje się w poniższym załączniku.. Na podstawie fragmentu powieści można wnioskować, że bohater w największym stopniu odczuwa A. zniecierpliwienie.. - Zgłoszę się - powiedział, składając gazetę.. Pozdrawiam.Zadanie 4.. Przeczytaj treść zadania i uzupełnij poniższe zapisy :Jaś i Staś zebrali razem 56 grzybów .. zadania z rozwiązaniami z angielskiego - rozumienie tekstów pisanych.. Karta pracy, str. 48 zadanie 1.. Zadanie: 1 2 3 4.. Pewnego razu wybraliśmy się do lasu na jagody.. Spróbuj odpowiedzieć na pytania pod tekstem.. Przeczytaj wiersz - Podręcznik str. 46 - wykonaj ćwiczenia pod tekstem.. Zadanie.. (0-1) Dokończ zdanie.. 2. Podaj najważniejsze typy dzieł rzeźbiarskich i określ ich cechy.. Połącz w pary.. Sławomir Mrożek ARTYSTA Kogut przeczytał ogłoszenie: "Potrzebujemy zwierząt - Cyrk".. *Wersja do wydruku Temat 3zadanie 1 .. Język angielski:-wykonaj pisemnie w zeszycie zadania 1,2,3,5,6,7 ze strony 95-wykonaj str. 32 z ćwiczeń.. A. Przemowa wysłannika cezara.. Subject: The Ninja Festival -20.03.20 -piątek -wykonaj zadanie 1,2,4,5,6 ze strony 96 i 96 i zapisz tylko odpowiedzi -przeczytaj tekst zadania 1 ze strony 98, wypisz nowe słowa i je przetłumacz -wykonaj zadanie 1 ze strony 98- zapisz tylko odpowiedzi.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt