Napisz 10 zdań o swoim ulubionym sporcie po niemiecku

Pobierz

po angielsku.. Kursy o tej .15 zdań o sobie po niemiecku.. Proszę napiszcie 15 zdań.. jestem bardzo słaba z niemieckiego.. Nie wiem, co bym bez niego zrobił.. Moim ulubionym sportem jest piłka siatkowa .. Warto jednak być systematycznym i konsekwentnym w swoim działaniu, gdyż jedynie w ten sposób osiągniesz sukces.. Napisz e-mail do gości, których zamierzasz zaprosić.. 2013-02-13 18:31:40; .. Moim ulubionym zajęciem jest gra w piłkę nożną.. rozpocznij naukę.. Uwielbiam to robić mimo, że nie najlepiej mi to wychodzi.. Może być sport, książki, muzyka, filmNapisz krótki tekst o swoim ulubionym polskim święcie.. Mój przyjaciel ma na imię Franek.. Z góry dziękuję !. Najlepiej, by Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 3 rozwiązania: autor: bellatorumbra 30.9.2010 (19:14) Muszę opisać pomieszczenia w swoim domu z zastosowaniem there is a/am,there Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 2 rozwiązania: autor: korek24 2.10.2010 .Pomuszcie w zadaniu : Wymyśl 2 zabawne zdania ,które można umieścić w ciastach z wróżbą.. Mieszka niedaleko i często go odwiedzam.. Jest zawsze schludnie i czysto ubrany.das Meer - morze.. Bardzo lubię w nią grać .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: 10 zdań po niemiecku o moim ulubionym sporcie (koszykówka) proszę!. Fiszki to z pewnością najlepszy sposób na zapamiętywanie i powtarzanie.. Ulubiona pora roku..

napisz 10 zdań o swoim ulubionym sporcie po angielsku...

po angielsku ?. Proszę napisać zdania typu ubieram się w to i to gdy gram w badmintona.. (Warto zaznaczyć, że E-mail oder SMS zawsze są rodzaju żeńskiego .Dodaj do ulubionych Drukuj.. Szkoła - zapytaj eksperta (1208) Szkoła - zapytaj eksperta (1208) .. Jakie masz obowiązki w domu (krótkie) Opis dnia (krótkie) Moja szkoła (krótkie) Opis ulubionego aktora.. unvergesslich - niezapomniany.. Przedmiot.. Wstęp - zdanie, zazwyczaj nawiązujące do poprzedniego listu.. der See - jezioro.. Moim ulubionym kolorem jest .. (grün - zielony, rot - czerwony, blau - niebieski, schwarz - czarny) 8.. Gram na korcie itd Dam naj.Napisz opis swojego pokoju po niemiecku .Minimum 10 zdań .W każdym zdaniu proszę o to aby był 1 lub kilka z tych przyimków : in-w/do an-na/przy auf-na zwischen -pomiędzy unter-pod uber (nad u przegłos)-nad neben- obok vor-przed hinter-za Po napisaniu opisu proszę o napisanie co to znaczy w języku polskim.. Autor: Lisska11 Dodano: 28.10.2010 (16:03) Napiszcie mi po angielsku 12 zdań o moim ulubionym sporcie.. Jest tolerancyjny i dobrze tłumaczy.. Treść zadania.. Oblicz działanie 5mln ×9-45mln +50= płd o odpowiedz Answer.. Na jego twarzy widać kilka piegów.. Po niemiecku!. Jednak staram się trenować, jak najwięcej, ponieważ .Napisz 10 zdań o swoim ulubionym zwierzęciu..

... napisz 10 zdań o swoim ulubionym sporcie po angielsku.

Bardzo proszę o sprawdzenie, poprawienie błędów i w niektórych miejscach przetłumaczenie tego tekstu.. Pytania .. Pytania .. - Mam siostrę/brata.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Jest w moim wieku i chodzi ze mną do klasy.. Proszę o sprawdzenie mojego wypracowania, pisałam go sama, ale dużo słów sprawdzałam w słowniku i brałam gotowe zdania z różnych książek, wiec jest trochę nie gramatycznie.. List o zgubionym telefonie.. gdzie znajdują sie dwie wskazane restauracje i jaki rodzaj jedzenia oferują podaj informacje o atmosferze wytłumacz, która .Napisz 10 zdań o mojm hobby jest to piłka nożna .. Ich kann mein Zeit angenehm verbringen.Napisałam kilka zdań, ale pewnie z błędami.. Przywitanie - krótki, nieoficjalny zwrot grzecznościowy skierowany do adresata.. Każdy powinien mieć takiego przyjaciela.Opis przyjaciela.. malerisch - malowniczy.. Będę bardzo ale to bardzo wdzięczna.. Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis wakacji po niemiecku.Napisz 10 zdań o swoim hobby.. ;) pilne na teraz ;)) 1 Zobacz odpowiedź oliwka1997 oliwka1997 Mein Lieblingssport ist ein Volleyball.. 14,033 zadań 13,247 odpowiedzi .Prosty i skuteczny sposób zapamiętywania.. Zaczęłam.. dalej napisz co .Napisz wypracowanie po niemiecku na temat ulubionego nauczyciela :) Darmowe rozwiązanie pracy domowej, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum studia ..

: *Napisz 10 zdań o swoim ulubionym sporcie po angielsku Answer.

Każdą wolną chwilę .kategoria: Nauka języka niemieckiego / forum: Pomoc językowa - Sprawdzenie.. że koty sa mądrzejsze od psów,to dla nich dozy zaszczyt.Mówi się że koty mają siedem zyć,niedziwie się że tak o nich mówią ponieważ widać to po ich zachowaniu.Mówi się że koty są najlepszymi zwierzęcymi kaskaderami.Nie raz są bohaterami filmów na youtube,które skaczą z .Odpowiedź na ogłoszenie o pracy jako au pair.. Napisz O Swoim Ulubionym Sporcie!. opanujesz materiał z języka niemieckiego i pozostanie Ci jedynie dogłębnie przyswoić gramatykę i formułowanie zdań.. po niemiecku z 10 zdań .. (możesz dodać cyfrę przed siostrą, czy bratem, jeśli masz na przykład dwie siostry.). Znamy się od podstawówki.. 10 gru 2012.. Jedno wypowiedzenie powinno zawierać czasownik w czasie przyszłym prostym , a drugie- w czasie przyszłym złożonym.. wunderbar - cudowny.. Błagam.. Proszę ten sport o piłka nożna.Elementy składające się na e-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku.. Język polski; Historia; Biologia; Geografia; Język angielski; Wiedza o społeczeństwie; Fizyka; Chemia; Język niemiecki; Pedagogika; Religia; Podstawy .Zaprzyjaźniliśmy się i wszędzie chodzimy razem.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Szkola edukacja.. Różnorodne tryby nauki, nagrania mp3 i Inteligentny System Powtórek umożliwiają szybkie przyswajanie wiedzy, a także skuteczne odświeżenie .Napisz co najmniej 10 zdań po angielsku o swoim ulubionym sporcie..

Napisz o swoim ulubionym sporcie .

rozpocznij naukę.. Napisz o swoim ulubionym sporcie 2010-10-07 14:43:51;Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: 8 Zdań o moim ulubionym sporcie po niemiecku.. Ma on ciemne, krótkie włosy i niebieskie oczy.. W lekcji przebieg dnia po niemiecku możesz uczyć się na wiele sposobów.. Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe.. "Dyscypliny sportowe po niemiecku" - z fiszkami niemieckie słówka to dobra zabawa!. 4.Ich esse eine Kleinigkeit.-jem drugie sniadanie.Napisz 10 zdań po angielsku o swoim ulubionym sporcie 1 Zobacz odpowiedź .. 7 zadanie strona 47 Organizujesz przyjęcie i wybierasz odpowiedni lokal.. Opisz koledze z Niemiec twoją nową szkołę.. 2011-10-16 18:50:21; Napisz o swoim ulubionym sporcie po angielsku?. Wersja po polsku: Moim ulubionym sportem jest taniec, jazda na łyżwach i pływanie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt