Przeczytaj list i uzupełnij go brakującymi wyrazami

Pobierz

Marta prosiła mamę o misia.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. W jednym zdaniu możesz użyć kilku wyrazów, na przykład: Córka króla Jana lubi żółte i różowe róże.Zad.. 2015-11-20 13:19:14 Przygotuj notatkę z lektury.Przerysuj tabelę i uzupełnij ją brakującymi informacjami 2017-11-07 15:11:40Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.. Przekształć drugie zdanie tak aby oznaczało to samo co pierwsze.. W swoim e-mailu odpowiedz na poniższe pytania.. Popatrz na obrazki w zadaniu 3 (str.56) i połącz palcem szukane miejsca z ulicami, na których się znajdują, np. Excuse me.7.. Przeczytaj uważnie tekst i uzupełnij: Na wiejskim podwórku były zwierzęta: gęsi i kaczki, kury i indyki, krowy i konie, kozy i króliki.. 2 - przestaw litery tak, aby powstały nazwy przedmiotów.. Przyjrzyj się, jak prawidłowo zapisać adres.. 4 - uzupełnij wyrazy brakującymi literami.2 Uzupełnij wyrazy brakującymi literami.. Pisz po śladzie sylaby i głośno je odczytuj 9.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.Uzupełnij tekst brakującymi wyrazami.. kury- 14 kaczki- o 2 więcej niż kur_____ gęsi-o3mniejniż kur _____3 Uzupełnij luki w tekście brakującymi wyrazami.. Angielski kl 8.. Gospodyni chciała policzyć swój dobytek.. Przeczytaj tekst.. r y 3 My .Zadanie 4.. Edytuj elementy.. 2010-05-26 15:59:12; uzupełnij zdania brakującymi informacjami 2010-10-07 17:54:49; uzupełnij dialog brakującymi wyrazami..

4 Przeczytaj list i uzupełnij go brakującymi wyrazami.

Uzupełnij go, wpisując w każdą lukę jeden wyraz, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. 3 klasa część 3język angielski - uzupełnianie tekstu brakującymi wyrazami, zadania na poziomie rozszerzonym.. W zdaniach pod notatką wybierz poprawną odpowiedź (a-c) do każdej z luk (1-4 .Pogrupuj wyrazy z ramki, przepisując je we właściwe miejsca w tabeli.. Uzupełnij wyrazy brakującą literą i przeczytaj je.. Przeczytaj teksty i wybierz prawidłową odpowiedzi do pytań 1 i 2.. Do każdego pytania (1-5) dopasuj właściwą część tekstu (A-D).. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Osadź .. 3 - przeczytaj zdania, zdecyduj które pytanie pasuje i wpisz A lub B. 5.. Jeśli będą zgodne z materiałem ikonograficznym, zareaguj jak w przykładzie.. Wyrazy do wyboru: niebieskim, azot, planetą .Wstaw brakujące litery.. Połącz pasujące do siebie wyrazy.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. 2 Obejrzyj jeszcze raz zdjęcia w grze domino.. Piszę do Ciebie, Kochana Siostrzyczko,by wyjaśnić Ci całą sytuację.. Otwórz jeszcze raz ćwiczenia do polskiego na stronie 56 i zrób zadanie 1, 2.. Zapamiętaj swój własny!. Have we…Uzupełnij przysłowia brakującymi przymiotnikami: 2009-10-27 18:22:02 uzupełnij dialog brakującymi wyrazami.. Wykonaj ćwiczenie 3.. N Po wpisaniu brakujących informacji do notatki upewnij się, czy całość jest poprawna gramatycznie, ortograficznie i logicznie..

Przeczytaj tekst i uzupełnij go brakującymi wyrazami.

Będąc na wakacjach, wyjazdach, wysyłamy kartki pocztowe z pozdrowieniami.. Das ist super!Przeczytaj zdania.. Uzupełnij w SMS-ach luki 10.1-10.3. zgodnie z treścią tekstów, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać ich sens.. przedmiot: język angielski - poziom rozszerzony.. Pierwsze litery zostały podane.. Znajdź wyraz, który nie pasuje do pozostałych.. WykorzystajPrzeczytaj teksty 1. i 2.. 1.Plik uzupełnij zdanie brakującymi wyrazami.doc na koncie użytkownika haka61 • folder karty pracy 1-3 • Data dodania: 19 paź 2011Napisz e-mail do kolegi/koleżanki opisujący wycieczkę klasową.. Uzupełnij tekst brakującymi wyrazami, które znajdują się poniżej.. Każda kartka musi zawierać dokładny adres, znaczek pocztowy i tekst.. W każdym z nich podkreśl dwiema kreskami czasownik i zmień go według wzoru.. Pomóżcie jej to zrobić.. THE WORLD'S LARGEST TRUFFLEPrzeczytaj artykuł na temat emocji.. ₁₎ bin ₂₎ Meine ₃₎ ist Uzupełniamy list:Droga Majko!. Przeczytaj historyjkę z poprzedniej lekcji i spróbuj odpowiedzieć (ustnie) na pytania w zadaniu 2, strona 56.. Uzupełnij w wyrazach brakującą literę ó lub u. Pokoloruj na czerwono pola z wyrazami ó wymiennym na o, na żółto - z ó niewymiennym, na niebiesko - z u w końcówkach - uje, a na zielono - pola z pozostałymi wyrazami z u. Wypisz w odpowiednich miejscach w tabeli po 4 nazwy przetworów z owoców i warzyw.26 ZAKUPY I USŁUGI VOCABULARY UNIT 7 1 Uzupełnij zdania brakującymi wyrazami..

2015-11-20 13:19:14; Uzupełnij tekst brakującymi przecinkami.

Udostępnij Udostępnij wg Wiewiura88.. Jeśli nie będą zgodnie, zareaguj jak w przykładzie i podaj właściwą wersję.. Uzupełnij go, wpisując w każdą lukę jeden wyraz, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych .Uzupełnij grę domino.. Jeden wyraz… Przeczytaj tekst i uzupełnij go wpisując w każdą lukę (1-5 ) jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie.Uzupełnij wyrazy brakującymi literami.. Więcej.. Przeczytaj wyrazy które powstały, zaznaczając w nich sylaby: 8.. Przeczytaj notatkę odnoszącą się do tekstu, który .. P Odpowiedź na zadanie z Elementarz odkrywców.. Przeczytaj tekst.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. usłyszysz dwukrotnie.. 1 - uzupełnij krzyżówkę nazwami przedmiotów 3.. Wymagane logowanie .język angielski - uzupełnianie tekstu brakującymi wyrazami, .. Zakreśl literę a, b, c lub d.. Pytanie brzmi: Przeczytaj tekst i uzupełnij go wpisując w każdą lukę (1-5 ) jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie.Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.autor: Pola2010 18.9.2019 (17:59) podziel na sylaby spółgłoski samogłoski głoski i litery wyrazy; SIEŃKO Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa 0 odpowiada - 0 ogląda - 4 rozwiązańZobacz 1 odpowiedź na .N Staraj się zawsze uzupełnić wszystkie luki..

2020-05-07 14:00:39; Uzupełnij zdania brakującymi przecinkami.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt