Streszczenie przysięga odcinek 310

Pobierz

.Przysięga - opis 310 odc Co stanie się w 310 odc Przysięga?. Mecze na żywo.Emir przesadza z opieką nad Reyhan w ciąży.. Postanawia odebrać jego rzeczy.. Mert wchodzi do sali, w której leży Fikriye.. Wobec tego zatrzymują się w domku w lesie, gdzie Muge wcześniej zabrała Asyę, i spędzają tam noc.. Postanawia odebrać jego rzeczy.. A potem spiskuje z Zeynep, żeby zrobić żonie niespodziankę.. Małżonkowie nie mają jak wezwać pomocy, ponieważ baterie w ich telefonach rozładowały się.. Postanawia.Przysięga Odcinek 310 / Przysięga.. Zobacz 12 najlepszych zdjęć z serialu "Przysięg.. +12.. "Przysięga", odcinek 311: Streszczenie epizodu.. Macide i Kerem stają po stronie Kiymet!. Jagiełło zleca Spytkowi ważne zadanie i wyróżnia go osobliwym podarkiem - daje .Przysięga odcinek Przysięga / 338.. Czuje, że Kemal nigdy jej nie wybaczy.. Czy Emir ją ura­tu­je?Emir wzywa karetkę i Umit trafia do szpitala.. Emir, pod pretekstem poszukiwania dokumentów, wysyła Feride na cały dzień do piwnicy.. Oya jest załamana śmiercią Erhana.. Narin wyznaje Sehriye prawdę o swojej przeszłości.. Yemin - Przysięga 23 hrs ·Serial Przysięga, który emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05 na antenie TVP1 liczy 103 odcinki.. Emir podejmuje wręcz nadmierne działania opiekuńcze wobec Reyhan oraz dziecka, doprowadza do sytuacji, w której kobieta nie może nawet zasnąć..

Tulay poprzysięga zemstę.

Cemre szykuje pułapkę na osobę, którą obwinia o swoje.. - swiatseriali.interia.pl Przysięga odcinek Przysięga / 338 - Świat Seriali - opisy odcinków, streszczeniaPrzysięga 559, 560 streszczenia szczegółowe.. Czuje, że zawiódł rodzinę.. 310 (fot. TVP VOD) "Korony Królów" 310 - streszczenie z TVP VOD: Jagiełło rozdarty pomiędzy obowiązkami wobec Litwy a powinnościami polskiego króla, wymusza na możnych udział w wojnie z zakonem.. Według nieoficjalnych informacji z tureckich mediów, twórcy "Przysięgi" przygotowują się już do kręcenia 4. sezonu, a wcielający się w postać Emira Gökberk Demirci podpisał kontrakt na nowe odcinki.. W czasie snu babcia Gulperi opowiada jej bajkę o Dobrej Wróżce, która straciła rodziców, była prześladowana przez bandę złodziei i uciekając przed nimi wpadła w ramiona syna sułtana, tak samo poranionego przez życie, jak ona.. Korona Królów online.. Oya kupuje Gulperi piękną suknię.. Cavidan zatruwa herbatę dla Reyhan.. Na miejscu okazuje się, że Muge przebiła wszystkie opony w pojeździe.. Sehriye pociesza Narin i próbuje dowiedzieć się czegoś o przeszłości Munevver.. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia.. Bogaty biznesmen Hikm.. Udostępnij.. "Przysięga".. Emir przesadza z opieką nad Reyhan w ciąży.. A potem spiskuje z Zeynep, żeby zrobić żonie niespodziankę..

Ostatni odcinek VOD TVP 1.

Kemal staje w obronie żony.Przysięga (2019) Yemin - Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie.. Komentuj .. Emir zo­sta­nie oskar­żo­ny o mor­der­stwo, Mert wpa­ku­je się w kło­po­ty, a Gul­pe­ri zno­wu sta­nie oko w oko ze zło­wro­gim wu­jem.. Ostatni odcinek… Czytaj więcej.. Cavidan zatruwa herbatę dla Reyhan.Przysięga odcinek 580: Pojawia się znajoma Gulperi, która ma zabrać ją za granicę!. W tym tygodniu można było obejrzeć trzy odcinki "Korony Królów": 308,309 i 310.. Przysięga odcinek 553 streszczenie odcinkaPrzysięga odcinek 310, emisja w środę, 2.12.2020 Emir przesadza z opieką nad Reyhan w ciąży.. Herbata jest bardzo mocna, więc Emir nie chce jej dać żonie, tylko postanawia sam ją wypić.. Wszyscy starają się stworzyć choć namiastkę domu.. Live stream online z TVP 1 za darmo oglądać można na WP Pilot.. Emir i Reyhan zajmują się dzieckiem przyjaciółki Gulsum.Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Przysięga (serial Turcja 2019).Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program.Kumru, po kłótni z mamą, zamyka się w pokoju Narin..

39: Zeynep widzi Emine i Faruka razem!Przysięga odcinek 310.

Oya jest załamana śmiercią Erhana.. Rok produkcji: 2019 Czas trwania: 43 min Kategoria: 12+ Data publikacji: 2020-11-18 21:10 .. [Streszczenie + Zdjęcia] 4 lutego 2022Turkweb.pl 580: Akcja odcinka rozpoczyna się w szpitalu.. Streszczenie 311. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Oya uważa, że Erhan zginął z winy Narin.. Otwiera szafę i pakuje rzeczy mamy do torby.. Zyskał w Polsce ogromną popularność wtorek, 28.03.2017 o godzinie 16.05 na kanale TVP1 która była wychowywana tradycyjny!, który można oglądać w TVP 1 można obejrzeć we środę, 18 grudnia godzinie.Korona Królów odcinek 310 Korona Królów odc.. Cavidan częstuje Reyhan zatrutą wodą.. Oya odwiedza Narin w szpitalu, żeby jej powiedzieć, co tak naprawdę czuje.. Następnego dnia ma się odbyć przyjęcie, na którym Emir ogłosi zawarcie małżeństwa.. Korona Królów 310 online "Korona… Czytaj więcej.Reyhan (Ozge Yagiz) urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie.. Postanawia odebrać jego rzeczy.. Oya jest załamana śmiercią Erhana.Streszczenie 310. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Emir dba o żonę.. Kemal stara się wspierać ukochaną.Przysięga odcinki 310, 311, 312 - szczegółowe streszczenie w tradycyjnej!. Chwilę później wraz z Zeynep przygotowuje prezent niespodziankę.Przysięga - streszczenia odcinków Turcja 2020 Odcinek 598 Gulperi wprowadza się do rezydencji..

[Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 574: Emir poznaje historię Gulperi!

A potem spiskuje z Zeynep, żeby.. zrobić żonie niespodziankę.. Narin podtrzymuje go na duchu.. Sehriye chce im pomóc, bo wie, że Masal nie rozumie, co się dzieje.. A potem spiskuje z Zeynep, żeby zrobić żonie niespodziankę.. A potem spiskuje z Zeynep, żeby zrobić żonie niespodziankę.. Streszczenie Emir przesadza z opieką nad Reyhan w ciąży.. Kemal staje w obronie żony.. Cavidan zatruwa herbatę dla Reyhan.Przysięga - opis 310 odc Co stanie się w 310 odc Przysięga?. Składa przysięgę, że będzie ją chronił!. Kob.Przysięga - odc.. Ma to być jednak ostatnia seria tej tureckiej produkcji.Streszczenie Oya jest przekonana, że Erhan zginął z winy Narin.. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje.Suna zbiera całą rodzinę, żeby przekazać jej dobrą wiadomość.. Odcinek 597 Gulperi nie zgadza się na ogłoszenie jej małżeństwa z Emirem.20 maja 2020 Turkweb.pl 310 i 311: Omer, Zehra i Asya udają się do samochodu.. Emir wręcz nadmiernie stara się opiekować Reyhan oraz ich dzieckiem, doprowadzając do sytuacji, w której kobieta nie jest w stanie nawet.. zasnąć.. Według naszych wyliczeń, ostatni odcinek tureckiej telenoweli powinien .. "Przysięga": czy powstanie kolejny sezon?. W dowolnym momencie serial można włączyć na TVP VOD.. Nawet Masal się stara, żeby Kemal nie był smutny.. Napar jest bardzo mocny, więc Emir postanawia sam go wypić.Streszczenie W 310. odcinku "Przysięgi" Emir przesadza z opieką nad Reyhan w ciąży.. A potem spiskuje z Zeynep, żeby zrobić żonie niespodziankę.. Feride niepokoi się brakiem wieści od szwagierki.. Taka historia odc.. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia.. Kemal z rodziną przenosi się do domu swojej matki.. Sąd przysyła zawiadomienie o ostatecznej rozprawie .Korona Królów 310 online dostępna jest zarówno na żywo, jak i w formie powtórki.. Oya jest załamana śmiercią Erhana.. Natomiast Cavidan zatruwa herbatę dla Reyhan.. Feride przyznaje, że wolałaby, żeby jej mąż nie żył.. Chwilę później z Zeynep przygotowuje wyjątkowy prezent niespodziankę.Przysięga - odcinek 310 Emir przesadza z opieką nad Reyhan w ciąży..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt